AQUA THERM SK

Kompletná realizácia vody, kúrenia, sanity a kanalizácie.

Vodoinštalácia

Zaoberáme sa  inštláciou a opravou rozvodov vody. Pri vyhotovovaní rozvodov vody používame všetky druhy dostupných materiálov, pričom ich použitie konzultujeme so zákazníkom, aby si na základe vlastností používaných materiálov a ich ceny mohol vybrať taký, ktorý čo najviac vyhovuje jeho požiadavkám. Komfort užívania vody neovplyvňuje len kvalita samostatného rozvodu, jeho redukovania, ale aj správne regulovanie tlaku vody a jej úprava. Preto po zvážení si môže zákazník vybrať zo širokej ponuky regulačných a filtračných zariadení, ktoré v konečnom dôsledku predlžia životnosť celej sústavy vrátane batérií ventilov, ale aj zariadení ako je práčka, umývačka riadu a podobne.

Doplnkové služby

  • montáž, oprva a servis radiátrov
  • zapojenie pračky, umývačky
  • výmeníme pracovnú dosku v kuchyni, drez či čerpadlo

 

Montáž sanity

V tejto oblasti poskytujeme pomoc s výberom sanity do vašich kúpeľní. Montujeme umývadlá, sprchové kúty, vane a robíme kompletné vodoinštalačné práce spojené s rozvodmi vody alebo odpadu v kúpeľniach. 


Krtkovanie a čistenie potrubí

 Ponúkame Vám kompletné čistenie odpadových vôd a kanalizácií.

Čistíme a frézujeme upchaté potrubia špeciálnym špirálovým prístrojom, za pár minút vyriešime problém s neodtekajúcim umývadlom, vaňou, sifónom, sprchovacím kútom strešným zvodom alebo záchodom.